Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Order
ca: Ordre

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: @name replacement patterns
ca: @name: patrons de reemplaçament
