Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Recipients
de: Empfänger

en: Order
de: Reihenfolge

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: @name replacement patterns
de: Ersatzmuster @name

en: ca
de: ca.

en: Numbers
de: Ziffern
