Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Order
el: Σειρά

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: @name replacement patterns
el: @name πρότυπα αντικατάστασης
