Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Recipients
fr: Destinataires

en: Order
fr: Ordre

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: @name replacement patterns
fr: @name motifs de substitution

en: Numbers
fr: Nombres
