Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Recipients
ja: 受信者

en: Order
ja: オーダー

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: @name replacement patterns
ja: @name置換パターン
