Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Order
nl: Volgorde

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: @name replacement patterns
nl: @name vervangingspatronen

en: Numbers
nl: Nummers
