Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Order
oc: Òrdre

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Numbers
oc: Nombres
