Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Order
pl: Kolejność

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Numbers
pl: Numery
