Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Recipients
ru: Получатели

en: Order
ru: Порядок

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Numbers
ru: Число
