Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Order
sk: Poradie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie
