Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Order
sv: Ordning

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: @name replacement patterns
sv: Ersättningsmönster för @name

en: Numbers
sv: Nummer
