Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Recipients
da: Modtagere

en: Order
da: Rækkefølge

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: @name replacement patterns
da: @name erstatningsm
