Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Recipients
es: Destinatarios

en: Order
es: Pedido

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: @name replacement patterns
es: Patrones de reemplazo de @name

en: Numbers
es: Números
