Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Order
gl: Orde

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.
