Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Order
hu: Rendelés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Ubercart
hu: Übercart

en: Numbers
hu: Számok
