Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: Recipients
it: Destinatari

en: Order
it: Ordina

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: @name replacement patterns
it: Schemi di sostituzione @name

en: Numbers
it: Numeri
