Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Order
lt: Tvarka

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai
