Ubercart Conditional actions SMS integration (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Order
uk: Послідовність

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: @name replacement patterns
uk: Шаблони заміни @name

en: ca
uk: уд

en: Numbers
uk: Числа
