Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Estimated delivery
lt: Apskaičiuotas pristatymas

en: Small Packages
lt: Mažas paketas

en: Fetch a shipping quote
lt: Taikyti pristatymo kaina

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Markup type
lt: Žymėjimo būdas

en: Multiplier (×)
lt: Dauginimas (x)

en: Addition (!currency)
lt: Papildomai (!currency)

en: Shipping rate markup
lt: Siuntimo tarifo žymėjimas
