Canada Post Shipping Quotes (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Estimated delivery
nl: Verwachte levering

en: Small Packages
nl: Kleine verpakkingen

en: Fetch a shipping quote
nl: Vraag een berekening van de verzendingskost op

en: Markup type
nl: Verhogingstype

en: Multiplier (×)
nl: Vermenigvuldigingsfactor (×)

en: Addition (!currency)
nl: Toevoeging (!currency)

en: Shipping rate markup
nl: Verhogingstype verzendkosten

en: 1 package | @count packages
nl[0]: 1 pakket
nl[1]: @count pakketten
