Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Percentage (%)
pt: Porcentagem (%)

en: Estimated delivery
pt: Tempo estimado de entrega

en: Small Packages
pt: Pacotes pequenos

en: Fetch a shipping quote
pt: Obter uma cotação de entrega

en: Ubercart - fulfillment
pt: Ubercart - completude

en: Multiplier (×)
pt: Multiplicador (x)

en: Addition (!currency)
pt: Adição (!currency)
