Canada Post Shipping Quotes (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Percentage (%)
cs: Část (%)

en: Estimated delivery
cs: Předpokládané doručení

en: SimpleXML
cs: SimpleXML.

en: Small Packages
cs: Malé balíky

en: Fetch a shipping quote
cs: Zjisit přirážku za přepravu

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Multiplier (×)
cs: Koeficient (×)

en: Addition (!currency)
cs: Přírůstek (!currency)
