Canada Post Shipping Quotes (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: 1 item | @count items
fi[0]: 1 aihe
fi[1]: @count aihetta

en: Estimated delivery
fi: Arvioitu saapumispäivä

en: Small Packages
fi: Pienet paketit
