Canada Post Shipping Quotes (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: 1 item | @count items
fr[0]: @count élement
fr[1]: @count éléments

en: Percentage (%)
fr: Pourcentage (%)

en: Estimated delivery
fr: Date de livraison estimée

en: Small Packages
fr: Petits Colis

en: Multiplier (×)
fr: Multiplicateur (x)

en: Account number and authorization information.
fr: Numéro de compte et informations d'autorisation.
