Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Operation
cs: Operace

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Credit card
cs: Platební karta
