Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Operation
he: פעולה

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
