Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Operation
ja: 操作

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Credit card
ja: クレジットカード
