Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Credit card
nn: Kredittkort
