Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Operation
pl: Czynność

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Credit card
pl: Karta kredytowa
