Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Operation
sq: Veprimi
