Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Operation
ta: செயல்
