Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Operation
vi: Thao tác

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng
