Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Operation
bg: Действие

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
