Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: This field is required.
fr: Ce champ est requis.

en: Operation
fr: Opération

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Credit card
fr: Carte bancaire
