Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Operation
oc: Operacion
