Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Operation
sk: Operácia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Credit card
sk: Kreditná karta
