Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Operation
af: Operasie
