Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd
