Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα
