Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Operation
fa: عملکرد

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Credit card
fa: کارت اعتباری
