Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Operation
hr: Operacija

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
