Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Operation
jv: Operasi
