Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Operation
nl: Bewerking

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Credit card
nl: Creditcard
