Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno
