Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card
fi: Luottokortti
