Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Operation
gl: Operación

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito
