Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Operation
ku: کردار
