Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė
