Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: This field is required.
pa: ਇਹ ਖੇਤਰ ਲਾਜ਼ਮੀ ਹੈ।
