Ubercart Credit/Debit Card Fee (6.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: Operation
pt: Operação

en: Credit card
pt: Cartão de crédito
